Activiteiten
september - oktober - november - december - januari - februari - maart - april - mei - juni


SEPTEMBER

2 september: Eerste schooldag

4 september: Zwemmen (3de graad)

5 september: Infoavond om 19u (1ste leerjaar)

8 september: 75 jaar bevrijding Herselt

9 september: Infoavond om 9u (Kleuterschool)

10 september: Uitstap speeltuin (Kleuterschool)

10 september: Infoavond om 19u (2de leerjaar)

10 september: Infoavond om 19u30 (3de leerjaar)

11 september: Zwemmen (3de graad)

12 september: Infoavond om 9u30 (5de leerjaar)

13 september: Viering 'begin schooljaar'

16 september: Poppenkast (Kleuterschool en 1ste graad)

18 september: Zwemmen (3de graad)

19 september: Bibbezoek (2de en 3de graad)

20 september: Buitenschoolse kinderopvang is gesloten

20 september: STRAP-dag

25 september: Zwemmen (3de graad)

25 september: Westelse scholencross (Namiddag - Lagere school)

26 september: Eerste ouderkringvergadering om 19u30

27 september: Scholencross te Herselt (Lagere school)

 


OKTOBER

1 oktober: Theater (2de graad)

2 oktober: Zwemmen (3de graad)

4 oktober: Facultatieve verlofdag (geen school)

8 oktober: Herfstwandeling Gerhagen (Kleuterschool)

9 oktober: Zwemmen (3de graad)

10 oktober: Schoolraad om 20u

13 oktober: Week van het bos

14 oktober: Rollebolle (2de en 3de kleuterklas)

16 oktober: Zwemmen (3de graad)

17 oktober: Infoavond Arzl om 19u30 (3de graad)

18 oktober: Dag van de jeugdbeweging

23 oktober: Zwemmen (3de graad)

28 oktober: Begin herfstvakantie

 

NOVEMBER

1 november: Allerheiligen

2 november: Allerzielen

2 november: Varenwinkel Beeft

3 november: Einde herfstvakantie

4 november: Help Op Fluo Top

4 november: Start speculaasverkoop t.v.v. onze sneeuwschool

4 november: Medisch schooltoezicht in CLB Herentals (6de leerjaar)

6 november: Zwemmen (3de graad)

7 november: Bibbezoek (Lagere school)

11 november: Wapenstilstand (Geen school)

13 november: Zwemmen (3de graad)

13 november: MOEV Swimmathon (lagere school)

14 november: Theater "Viesland" (kleuters en 1ste graad)

19 november: Kennismaking kinderen en begeleiders n.a.v. de sneeuwschool (3de graad)

20 november: Grootouderfeest in de bovenzaal te Bergom

20 november: GEEN Zwemmen (3de graad)

20 november: Unihockey (Namiddag - 2de graad)

25 november: Oudercontact (Kleuterschool)

26 november: Bezoek SILA (3de graad)

27 november: Zwemmen (2de graad)

 

 

 

DECEMBER

1 december: Ontbijtkorf t.v.v. onze school

1 december: Begin van de advent

2 december: Medisch schooltoezicht (1ste, 4de en 5de)

4 december: Zwemmen (2de graad)

6 december: Sinterklaas op bezoek

9 december: Kronkeldidoe (1ste graad)

11 december: Zwemmen (2de graad)

11 december: Unihockey (Namiddag - 3de graad)

12 december: Theater "Viesvuilland" (Kleuters + 1ste graad)

12 december: American Games (3de graad)

16 december: Ars Valendi (3de graad)

16 december: Bib expo (Kleuters)

16 december: Oudercontacten (Lagere school)

17 december: Oudercontacten (Lagere school)

18 december: Zwemmen (2de graad)

18 december: MOEV Badminton (2de graad)

19 december: Ars Valendi (3de graad)

20 december: Viering om 9u

23 december: Begin kerstvakantie

25 december: Kerstmis

 

JANUARI

1 januari: Nieuwjaarsdag

5 januari: Einde kerstvakantie

6 januari: Driekoningen

8 januari: Vertrek Arzl (3de graad)

8 januari: Zwemmen (2de graad)

10 januari: Snepkens (Kleuterschool)

14 januari: Theater (2de graad)

14 januari: Ouderkring om 20u

15 januari: Zwemmen (2de graad)

17 januari: Thuiskomst Arzl

21 januari: Theater (3de graad)

22 januari: Zwemmen (2de graad)

22 januari: MOEV Trefbal (Namiddag - 2de graad)

27 januari: Bezoek aan secundaire school (3de graad)

29 januari: Zwemmen (2de graad)

29 januari: Infosessie over het secundair onderwijs door CLB (6de leerjaar)

30 januari: Bib (Lagere school)

 

FEBRUARI

3 februari: Facultatieve verlofdag (geen school)

4 februari: Bezoek Bakker Vleugels (Kleuterschool)

4 februari: Medisch schooltoezicht (selectieve)

5 februari: Zwemmen (2de graad)

6 februari: Bezoek secundaire school Aarschot (derde graad)

11 februari: Dikke truiendag

12 februari: Pedagogische studiedag (geen school)

15 februari: Eetdag

17 tot 21 februari: Vlaamse week tegen pesten = vriendschapsweek

17 februari: Schoolraad om 20u

18 februari: Medisch schooltoezicht met ouders (1ste kleuterklas)

19 februari: Zwemmen (2de graad)

19 februari: MOEV Netbal (Namiddag - 3de graad)

20 februari: Theater "De verteltent" in Bergom

22 februari: Begin krokusvakantie

 

MAART

1 maart: Einde krokusvakantie

3 maart: Infoavond eerste communie (2de leerjaar)

4 maart: Zwemmen (2de graad)

5 maart: Bibbezoek (Lagere school)

5 maart: Medisch schooltoezicht met ouders (1ste kleuterklas)

11 maart: Zwemmen (1ste graad)

11 maart: MOEV! Danshappening (lagere school)

13 maart: Bednet pyamadag

17 maart: Ijspretjes (3de kleuterklas)

17 maart: Ouderkringvergadering om 20u

18 maart: Zwemmen (1ste graad)

19 maart: BIBSTER-spel (3de graad)

19 maart: Tiroleravond (3de graad)

20 maart: Pedagogische studiedag (geen school)

25 maart: Zwemmen (1ste graad)

25 maart: Voetbal 4x4 (Namiddag - 2de en 3de graad)

26 maart: Workshop LABO (3de graad)

30 maart: Bezoek secundaire school (3de graad)

30 maart: Oudercontact (lagere school)

31 maart: Hidrodoe (2de graad)

31 maart: Speluurtje nieuwe instappers (16u)

31 maart: Oudercontact (lagere school)

 

APRIL

1 april: Schoolfotograaf

1 april: Zwemmen (1ste graad)

6 april: Begin paasvakantie

12 april: Pasen

13 april: Paasmaandag

19 april: Vormsel (6de)

20 april: Theater (3de graad)

22 april: Zwemmen (1ste graad)

27 april: Oudercontact (Kleuterschool)

29 april: Zwemmen (1ste graad)

30 april: Studiereis Brussel (3de graad)

MEI

1 mei: Dag van de arbeid (GEEN school)

3 mei: Eerste communie (2de leerjaar)

5 mei: Mama-doedag (Kleuterschool)

6 mei: Zwemmen (1ste graad)

7 mei: Bib (Lagere school)

7 mei: Alles met de bal (2de graad)

13 mei: Zwemmen (1ste graad)

16 mei: Schoolfeest

19 mei: Bezoek De Ploeg (Kleuterschool)

20 mei: Zwemmen (1ste graad)

21 mei: OH Hemelvaart (geen school)

22 mei: Brugdag (geen school)

26 mei: Schoolreis (Kleuterschool)

31 mei: Pinksteren

 

 

JUNI

1 juni: Pinkstermaandag (geen school)

3 juni: Zwemmen (1ste graad)

3 juni: Minitennis (2de en 3de graad)

8 juni: Papa-doedag (Kleuterschool)

10 juni: Zwemmen (1ste graad)

17 juni: Zwemmen (1ste graad)

22 juni: Sportdag (Lagere school)

24 juni: Zwemmen (1ste graad)

25 juni: Pennenzakkenrock (3de graad)

26 juni: Schoolreis (1ste en 2de graad)

29 juni: Viering

30 juni: Laatste schooldag